Subjectaid.no bruker informasjonskapsler. Ved å klikke her godkjenner du informasjonskapsler og brukervilkår.

Kontaktpersoner

Velkommen til å kontakte oss.

Subjectaid.no har også virksomhet i Sverige og Finland    
   

Switchboard: +47 22 83 18 00

 

 

Fredrik 2020.jpg

Fredrik Skytt
CEO

 
Phone: +46 8 440 92 31  
fredrik.skytt@utbudet.se  
   

Sales

 

Eddie 2020.jpg

Edvard Lind
Head of Sales

Sara 2020.jpg

Sara Pedersen (permisjon)
Account Manager - Norway

Phone: +46 8 440 92 39 Phone: +47 45 25 77 28
edvard.lind@subjectaid.no sara.pedersen@subjectaid.no
   

Linus 2020.jpg

Linus Ketzel
Account Manager - Norway/Sweden

Kajsa 2020.jpg

Kajsa-Maria Mörck 
Account Manager - Norway

Phone: +46 8 440 92 35 Phone: +46 8 440 92 44
linus.ketzel@subjectaid.no kajsa-maria.morck@subjectaid.no
   

Blomman 2020.jpg

Fredrik Blom
Account Manager - Sweden

Arja 2020.jpg

Arja Karjalainen
Account Manager - Finland

Phone: +46 8 440 92 37                        Phone: +46 8 440 92 32
fredrik.blom@utbudet.se arja.karjalainen@subjectaid.fi
   

Tom 2020.jpg

Eemi Varila
Account Manager - Finland

 
Phone: +46 8 440 92 42  
eemi.varila@subjectaid.fi  
   
   

Marketing and Production

 

Mia 2020.jpg

Mia Lundin Svensson
Head of Marketing and Production

Johanna 2020.jpg

Johanna Silverdal 
Norway

Phone: +46 8 440 92 33 Phone: + 47 22 83 18 00
  +46 8 440 92 41
mia.lundin@utbudet.se johanna@subjectaid.no
   

blank.png

 

Steffie 2020.jpg

Steffie Bergström
Sweden

  Phone: +46 8 440 92 40
   
  steffie.bergstrom@utbudet.se
   

blank.png

Mirjam Niemistö
Customer service

blank.png

Kaisa Larsson
Customer service

Phone: +46 8 440 92 49 Phone: +46 8 440 92 34
   
mirjam@subjectaid.no kaisa@subjectaid.no
   

Elin 2020.jpg

Elin Burefalk
Project Manager

Erik 2020.jpg

Erik Österholm
System Development Manager

Phone: +46 8 440 92 30  
elin.burefalk@subjectaid.no erik.osterholm@utbudet.se
   
   

 

 

Tilbake til produktene

Kontakt oss