Subjectaid.no bruker informasjonskapsler. Ved å klikke her godkjenner du informasjonskapsler og brukervilkår.

Velkommen til subjectaid.no!

Velkommen til subjectaid.no!

Slik gjør du

1. Velg materiell

Oppgi hvor mange eksemplarer du vil ha av et materiell, og legg det i kundevognen.

2. Legg ordre

Når du har bestilt alle artiklene du vil ha – gå til den grønne knappen ”Vis/fullfør ordren” øverst til høyre.

3. Logg inn

For å gjennomføre bestillingen – logg inn hvis du allerede er medlem. Ellers klikker du på ”Nytt medlem” og fyller ut leveringsadressen.

4. Bestill

Gjennomfør bestillingen – du får materiellet i løpet av et par dager. Helt kostnadsfritt og fraktfritt.

Velg fag/tema

Velg skolenivå

Kontaktpersoner

Velkommen til å kontakte oss.

Subjectaid.no har også virksomhet i Sverige og Finland    
   

Switchboard: +47 22 83 18 00

 

 

Fredrik.jpg

Fredrik Skytt
CEO

 
Phone: +46 8 440 92 31  
fredrik.skytt@utbudet.se  
   

Sales

 

Eddie.jpg

Edvard Lind
Head of Sales

Sara_2.jpg

Sara Pedersen
Account Manager - Norway

Phone: +46 8 440 92 39 Phone: +47 45 25 77 28
edvard.lind@subjectaid.no sara.pedersen@subjectaid.no
   

Linus.jpg

Linus Ketzel
Account Manager - Norway/Sweden

Kajsa.jpg

Kajsa-Maria Mörck
Account Manager - Norway

Phone: +46 8 440 92 35 Phone: +46 8 440 92 44
linus.ketzel@subjectaid.no kajsa-maria.morck@subjectaid.no
   

Blomman.jpg

Fredrik Blom
Account Manager - Sweden

Arja.jpg

Arja Karjalainen
Account Manager - Finland

Phone: +46 8 440 92 37                        Phone: +46 8 440 92 32
fredrik.blom@utbudet.se arja.karjalainen@subjectaid.fi
   
   

Marketing and Production

 

Mia.jpg

Mia Lundin Svensson
Head of Marketing and Production

Rebecca .jpg

Rebecca Rieem Schwartz
Norway

Phone: +46 8 440 92 33 Phone: + 47 22 83 18 00
  +46 8 440 92 41
mia.lundin@utbudet.se rebecca@subjectaid.no
   

blank.png

Alva Svensson
Customer Service

Steffie_2.jpg

Steffie Bergström
Sweden

Phone: +47 22 83 18 00 Phone: +46 8 440 92 40
+46 8 440 92 36   
alva@utbudet.se steffie.bergstrom@utbudet.se
   

Johanna.jpg

Johanna Silverdal
Permisjon

blank.png

Johnny Westerback
Finland

Phone: +47 22 83 18 00 Phone: +46 8 440 92 43
   
johanna@subjectaid.no johnny@subjectaid.fi
   

Elin.jpg

Elin Burefalk
Project Manager

blank.png

Erik Österholm
System Development Manager

Phone: + 46 8 440 92 30  
elin.burefalk@utbudet.se erik.osterholm@utbudet.se
   

blank.png

Olivia Amlé
Customer Service

 
Phone: +46 8 440 92 49   
olivia.amle@utbudet.se  
   

 

 

Tilbake til produktene

Kontakt oss