Velkommen til subjectaid.no!

Velkommen til subjectaid.no!

Slik gjør du

1. Velg materiell

Oppgi hvor mange eksemplarer du vil ha av et materiell, og legg det i kundevognen.

2. Legg ordre

Når du har bestilt alle artiklene du vil ha – gå til den grønne knappen ”Vis/fullfør ordren” øverst til høyre.

3. Logg inn

For å gjennomføre bestillingen – logg inn hvis du allerede er medlem. Ellers klikker du på ”Nytt medlem” og fyller ut leveringsadressen.

4. Bestill

Gjennomfør bestillingen – du får materiellet i løpet av et par dager. Helt kostnadsfritt og fraktfritt.

Velg fag/tema

Velg skolenivå

Kontaktpersoner

Velkommen til å kontakte oss.

Subjectaid.no har også virksomhet i Sverige, Finland og Danmark   
   

Switchboard: +47 22 83 18 00

 

 

   

Marketing and Production

 

Mia

Mia Lundin Svensson
Head of Marketing and Production

Rebecca

Rebecca Rieem Schwartz
 

Phone: +46 8 440 92 33 Phone: +46 8 440 92 41
mia.lundin@utbudet.se rebecca@utbudet.se
   

Steffie_2.png

Steffie Bergström
Norway & Denmark

Arja

Arja Karjalainen
Sweden

Phone: +47 22 83 18 00 Phone: +46 8 440 92 32
+46 8 440 92 40   
steffie.bergstrom@subjectaid.no arja.karjalainen@utbudet.se
   

Johanna

Johanna Silverdal
Permisjon

Laura.jpg

Laura Kämppi
Finland

Phone: +46 8 440 92 36 Phone: +46 8 440 92 43
johanna.silverdal@utbudet.se laura.kamppi@subjectaid.fi
   

Elin.png

Elin Burefalk
Project Manager

blank.png

Erik Österholm
System Development Manager

Phone: + 46 8 440 92 30 Phone: + 46 73 200 0646
elin.burefalk@utbudet.se erik.osterholm@utbudet.se
   

blank.png

Hannes Othelius
Customer service

 
Phone: + 46 8 440 92 36  
hannes.othelius@utbudet.se  
   

 

 

Tilbake til produktene

Kontakt oss