Velkommen til SubjectAid.no!

Velkommen til SubjectAid.no!

Slik gjør du

1. Velg materiell

Oppgi hvor mange eksemplarer du vil ha av et materiell, og legg det i kundevognen.

2. Legg ordre

Når du har bestilt alle artiklene du vil ha – gå til den grønne knappen ”Vis/fullfør ordren” øverst til høyre.

3. Logg inn

For å gjennomføre bestillingen – logg inn hvis du allerede er medlem. Ellers klikker du på ”Nytt medlem” og fyller ut leveringsadressen.

4. Bestill

Gjennomfør bestillingen – du får materiellet i løpet av et par dager. Helt kostnadsfritt og fraktfritt.

Velg fag/tema

Velg skolenivå

Kontaktpersoner

Velkommen til å kontakte oss.

SubjectAid.no har også virksomhet i Sverige, Finland og Danmark   
   

Switchboard: +47 22 83 18 00

 

 

Fredrik

Fredrik Skytt
CEO

 
Phone: + 46 8 440 92 31  
fredrik.skytt@subjectaid.no  
   

Sales

 

Eddie

Edvard Lind
Head of Sales

Sara_2.png

Sara Pedersen
Account Manager - Norway

Phone: +47 22 83 18 00      Phone: +47 45 25 77 28   
+46 8 440 92 39 +47 22 83 18 00
edvard.lind@subjectaid.no sara.pedersen@subjectaid.no
   

Blomman.png

Fredrik Blom
Account Manager - Sweden

Linus.png

Linus Ketzel
Account Manager - Sweden

Phone: +46 8 440 92 37 Phone: +46 8 440 92 35
fredrik.blom@utbudet.se linus.ketzel@utbudet.se
   

Steffie_2.png

Steffie Bergström
Account Manager - Sweden

Marita

Marita Renman
Account manager - Finland

Phone: +46 8 440 92 40 Phone: +46 8 440 92 42
steffie.bergstrom@utbudet.se marita.renman@subjectaid.fi
   

Anna.png

Anna Riise-Knudsen
Account Manager - Denmark

 
Phone: +46 440 92 34  
anna.riise-knudsen@edufy.dk  
   

Marketing and Production

 

Mia

Mia Lundin Svensson
Head of Marketing and Production

Rebecca

Rebecca Rieem Schwartz (Permisjon)
Norway

Phone: +46 8 440 92 33 Phone: +47 22 83 18 00
  +46 8 440 92 43
mia.lundin@utbudet.se rebecca@subjectaid.no
   

Kajsa.png

Kajsa-Maria Mörck
Norway

Arja

Arja Karjalainen
Sweden

Phone: +47 22 83 18 00 Phone: +46 8 440 92 32
+46 8 440 92 44  
kajsa-maria.morck@subjectaid.no arja.karjalainen@utbudet.se
   

Johanna

Johanna Silverdal (Permisjon)
Finland

blank.png

Laura Kämppi
Finland

Phone: +46 8 440 92 36 Phone: +46 8 440 92 43
johanna.silverdal@subjectaid.fi laura.kamppi@subjectaid.fi
   

Elin.png

Elin Burefalk
Project Manager

blank.png

Erik Österholm
System Development Manager

Phone: + 46 8 440 92 30 Phone: + 46 73 200 0646
elin.burefalk@utbudet.se erik.osterholm@utbudet.se

 

 

Tilbake til produktene

Kontakt oss