SubjectAid er søsterselskapet til Utbudet i Sverige, et etablert og populært konsept som mer enn 57 000 lærere benytter seg av! I 2008 startet vi endelig opp vår virksomhet i Norge, under navnet SubjectAid. Vi vil nå gi elever i hele Norge mulighet til å ta del av informasjon som ikke står i skolebøkene – et innblikk i verden utenfor.
Virksomhetens mål er å fremme og forenkle samarbeid og kommunikasjon mellom skolen og næringslivet – bedrifter, myndigheter og organisasjoner. Helt siden starten har vi hatt en jevn tilstrømning av antall medvirkende representanter fra næringslivet, og en stadig økende etterspørsel fra skoleverden. Vi anser det som et bevis på at SubjectAid fyller en viktig funksjon!
Siden august 2010 er nå SubjectAid også i Finland.
Utbudet SubjectAid
”SubjectAid er den selvsagte kanalen mellom skolen og næringslivet. Gjennom oss får elever i hele Norge mulighet til å ta del av informasjon som ikke alltid står i skolebøkene – et innblikk i verden utenfor."
Fredrik Skytt - Daglig leder SubjectAid
Velkommen til å kontakte oss!
Telefon: 22 83 18 00
E-post: info@subjectaid.no
|